Holy Crime, crime of clergy, clergical crime, Ecclesiastical crime, spritual,purity, inocent, Iran, Iranian, Persia, Persian Culture, Art, History Land and People, Poetry, religion, Organizations and directories,Daneshjoo, Nothing but Iran


World watched, USA approved, Khomeini killed, Khatami smiled, Khameni ordered in cold blood


Holy Crime, crime of clergy, Ecclesiastical crime,

menu 1
menu 2
menu 3
menu 4
menu 5
menu 6
menu 7
menu 8
menu 9
menu 10
menu 11
 
Select click, browse
Categories above contains criminal scene, viewers discretion is advised. Submenu are opened for your convenience

If you encountered any broken link (s) or errors messages, please e-mail us with the link address or error message.

Views and Comments (multiple pages)

 

Another unsung hero has been murdered

The Islamic Republic of Clerics, the masters of Hezbollah agents, pushed a brave Akbar Mohammadi, who was in prison for standing up for his basic human rights in the famous 1999 student protests to death.

Iran's daily affairs resembles to the Tiananmen Square tragedy, unfortunately rarely appeared in the News.

Mohamadi's brother Manuchehr is also in prison. He including thousands others remain unsafe. But no human rights, no amnesty international, no UN human rights committee, no news media talks of the harsh situation in the land of clerics.

There are 10's of thousands of political prisoners and prisoners of conscience in Iran...they all need a voice. Where's the international media now...Oh of course...too busy mourning the deaths of the Hezbollah supporters in Lebanon.

اکبر را کشتند...

اکبر محمدی دانشجویی زندانی در سال (1999) 1378 بازداشت گردید.

 دربازداشتگاه توحید بدترین شکنجه های جسمی و روحی را تحمل کرد، پس از آن به دلیل همین شکنجه ها از ناحیه ی کمر دچار بیماری حاد گردید به طوری که پزشکان در داخل کشور احتمال بهبودی وی را مردود دانستند. پس از  چند سال حبس، پزشکی قانونی اعلام کرد که اکبر محمدی توانایی ادامه حبس در زندان را ندارد و میبایست از زندان آزاد شود.

 کبر محمدی به مرخصی نامحدود استعلاجی فرستاده شد اما با وجود آگاهی مسئولین بر وضعیت جسمانی اکبر محمدی که خود عامل آن بودند، حدود 2 ماه پیش او را در منزلش در آمل بازداشت کردند و در کمال ناباوری به زندان بازگرادند.

اکنون باید سران رژیم پاسخ دهند که چه کسی مسئول بازگرداندن وی به زندان است؟ پس از آن اکبر محمدی با نوشتن نامه ای به رئیس زندان خواهان آزادی خود شد و اعلام کرد در صورت عدم توجه به خواسته هایش دست به اعتصاب غذا خواهد زد.

اما مسئولین زندان نیز بی توجه به وضعیت او تنها به تهدیش بسنده کردند که اگر اعتصاب کند به سلول انفرادی منتقل خواهد شد. و اکبر محمدی از روز 1 مرداد ناچار دست به اعتصاب غذا زد. هنگامی که پس از 5 روز دچار تشنج گردید و به بهداری منتقل شد در آنجا نیز به دستور رئیس زندان او را با غل و زنجیر به تخت بستند و در هنگام بازدید نمایندگان حکومت از زندان، دهان او را نیز چسب زدند تا صدایی از او به گوش کسی نرسد. و در حالی که گفته میشد اکبر، شب گذشته دچار سکته خفیف قلبی شده بود او را به بند 350 بازگردادند، در شرایطی که از ناحیه قلب به شدت احساس ناراحتی میکرد. و بالاخره جسم بیمار او بیش از این تاب نیاورد و شب گذشته در بند 350 زندان اوین، محلی که 7 سال از عمرش را تنها به خاطر آزادیخواهی در آن سپری کرده بود، دچار ایست قلبی شد و درگذشت.  البته برخی تار نما های وابسته به چپ سنتی، وبرخی راديو ها و تلويزيون ها با بزرگ کردن و بدوش کشيدن جنازه او همانند آنچه در عاشورا انجام می شود قصد ايجاد کربلای ديگری دارند.

راديو فردا گرازش داد:

سخنگوی وزارت امورخارجه آمریکا مرگ مشکوک اکبر محمدی در زندان را نشانه رفتار خشن حکومت ایران با مخالفان خود توصیف کرد.

شان مککورمیک، سخنگوی وزارت امورخارجه آمریکا، روز سه‌شنبه (اول آگوست 2006) در واکنش به مرگ مشکوک دانشجوی زندانی اکبر محمدی در زندان اوین، گفت آمریکا سرکوب شدید معترضان توسط حکومت ایران و ادامه اقدامات این حکومت را در سرکوب جامعه مدنی و کسانی که برای آزادی‌های فردی در ایران مبارزه می‌کنند، محکوم می‌کند. وی افرو.د این بازداشت‌ها و رفتار خشن با رهبران اپوزیسیون، بخشی از برنامه حکومت ایران است برای ساکت کردن جنبش دانشجوئی به طور مشخص و در ابعاد مشخص، جامعه مدنی ایران. وی از نظام جمهوری اسلامی خواست چارچوب جهانی دفاع از آزادی‌ها و حقوق پذیرفته شده بشر را رعایت کند.


 بهمن باستانی (رادیو فردا): در پی مرگ مشکوک اکبر محمدی، یکشنبه‌شب گذشته در زندان اوین، آمریکا جمهوری اسلامی را مورد سرزنش شدید قرار داد.

شان مککورمیک، سخنگوی وزارت امورخارجه آمریکا، روز سه‌شنبه مرگ اکبر محمدی در زندان را نشانه‌ای از رفتار خشن جمهوری اسلامی با مخالفان خود توصیف کرد. وی گفت آمریکا سرکوب شدید معترضان توسط حکومت ایران و ادامه اقدامات این حکومت را در سرکوب جامعه مدنی و کسانی که برای آزادی‌های فردی در ایران مبارزه می‌کنند، محکوم می‌کند

. وی با اشاره به زندانی شدن منوچهر محمدی، برادر اکبر محمدی، که او نیز از بازداشت‌شدگان اعتراضات دانشجوئی سال 1378 است، افزود: والدین آنها هم گویا بازداشت شده‌اند.

مککورمیک گفت این بازداشت‌ها و رفتار خشن با رهبران اپوزیسیون، بخشی از برنامه حکومت ایران است برای ساکت کردن جنبش دانشجوئی به طور مشخص و در ابعاد مشخص، جامعه مدنی ایران. وی با اعلام نگرانی عمیق آمریکا از اقدامات سرکوبکرانه جمهوری اسلامی و همچنین از وضعیت کسانی که در زندان‌های جمهوری اسلامی در حبس هستند، گفت ما حکومت ایران را فرا می‌خوانیم که به حقوق انسانی همه شهروندان ایران اعم از دانشجویان و اقلیت‌های مذهبی، کارگران، زنان و آنان که در بندند، احترام بگذارد و چارچوب جهانی دفاع از آزادی‌ها و حقوق پذیرفته شده بشر را رعایت کند.
 <