Holy Crime, crime of clergy, clergical crime, Ecclesiastical crime, spritual,purity, inocent, Iran, Iranian, Persia, Persian Culture, Art, History Land and People, Poetry, religion, Organizations and directories,Daneshjoo, Nothing but Iran


World will never forget this laughing.

When time comes those who helped criminals to kill more should face world tribunal.


Holy Crime, crime of clergy, Ecclesiastical crime,
menu 1
menu 2
menu 3
menu 4
menu 5
menu 6
menu 7
menu 8
menu 9
menu 10
menu 11
 
Select click, browse
Categories above contains criminal scene, viewers discretion is advised. Submenu are opened for your convenience

If you encountered any broken link (s) or errors messages, please e-mail us with the link address or error message.

Views and Comments (multiple pages)

 


 


February 10 - 2008 Hanging

قاتل دانش آموزان تفتي به دار آويخته شد
Sunday, 10 February 2008
 


TEHRAN قاتل چهار دانش آموز تفتي صبح ديروز با حضور اولياي دم و مقامات قضايي يزد به دار آويخته شد.

به گزارش خبرنگار ما اين قاتل 31 ساله که عبدالزهرا نام داشت از سال 84 تا مهرماه سال جاري چهار پسر دانش آموز را به قتل رساند و پس از دستگيري به ارتکاب قتل اقرار کرد.

نخستين قرباني اين مرد جنايتکار پسربچه 13 ساله يي به نام احمد عسگري بود که روز 11 اسفندماه سال 84 هنگامي که در مقابل منزلشان مشغول بازي بود، ربوده شد و به قتل رسيد. در آن زمان به رغم اعلام شکايت پدر احمد و پيگيري هاي پليس سرنخي از سرنوشت اين نوجوان به دست نيامد. دومين شکايت 7 ماه بعد روي ميز کارآگاهان پليس آگاهي تفت قرار گرفت و اين بار خانواده پسر 12ساله يي به نام آرش رزفروش ضمن اعلام خبر مفقودي فرزندشان اعلام کردند تلاش هاي آنها براي پيدا کردن ردي از آرش به نتيجه نرسيده است. در اين ميان تلاش پليس نيز براي پيدا کردن اين نوجوان بي ثمر ماند تا اينکه روز 15 فروردين ماه امسال دانش آموز ديگري به نام آرش ارداني ناپديد شد. با اعلام گزارش مفقودي اين پسربچه 15 ساله کارآگاهان پليس آگاهي تفت اطمينان يافتند با يک قاتل سريالي روبه رو هستند که با انگيزه يي نامعلوم پسران نوجوان را مي ربايد و آنان را به قتل مي رساند. به رغم مطرح شدن اين فرضيه باز هم ردپايي از شکارچي نوجوانان پيدا نشد تا اينکه روز 7 مهرماه امسال پدر احمد عسگري نخستين قرباني قتل هاي سريالي بار ديگر به پليس آگاهي مراجعه کرد و در حالي که بسيار مضطرب و پريشان بود ماموران را از ناپديد شدن دومين پسرش به نام ميلاد مطلع کرد. کارآگاهان که از شنيدن خبر گم شدن اين پسر 12ساله شوکه شده بودند بلافاصله تحقيقات گسترده و همه جانبه يي براي يافتن او آغاز کردند و متوجه شدند اين کودک ظهر هنگام بازگشت از مدرسه به منزل ربوده شده است. در اين ميان بازجويي از دوستان ميلاد فاش کرد اين نوجوان آخرين بار همراه شوهرخاله اش به نام عبدالزهرا ديده شده است. عبدالزهرا مرد باغباني بود که در همسايگي پدر ميلاد و احمد زندگي مي کرد. ماموران با توجه به مشخصاتي که از اين مرد در اختيار داشتند به سرعت براي دستگيري او وارد عمل شدند اما مرد 31 ساله زماني بازداشت شد که سه ساعت از قتل ميلاد مي گذشت. با اين وجود راز کشته شدن اين کودک 12 ساله و سه دانش آموز ديگر همچنان سر به مهر باقي ماند و عبدالزهرا از اعتراف به جنايت هاي سريالي خودداري کرد تا اينکه پس از يک ماه سکوت پليس آگاهي تفت تصميم گرفت او را براي انجام بازجويي هاي تخصصي به تهران منتقل کند.

عبدالزهرا در پليس آگاهي تهران فقط تا 24 ساعت به سکوت خود ادامه داد و سرانجام به قتل هر چهار پسربچه اعتراف کرد و طي اظهاراتي گمراه کننده گفت از آنجا که تصور مي کرده اين دانش آموزان شيطان هستند آنان را به قتل رسانده تا زمين را از لوث وجودشان پاک کند.

به رغم ادعاهاي عجيب مرد 31 ساله کارآگاهان احتمال دادند وي انگيزه ديگري از کشتن اين کودکان داشته است و سرانجام پس از انتقال مجدد وي به تفت اتهام آزار و اذيت قربانيان نيز در پرونده او ثبت شد. از سويي عبدالزهرا در اعترافات تازه اش گفت؛ اسفند سال 84 با انگيزه انتقام گيري از باجناقم که با وي اختلاف داشتم احمد را کشتم و پس از آن تصميم گرفتم براي از بين بردن عقده هاي درونم دست به جنايت هاي ديگري بزنم. براي همين چند پسربچه را انتخاب کردم اما پس از قتل چهارمين کودک دستگير شدم در حالي که قصد داشتم افراد بيشتري را بکشم.

پس از اعترافات عبدالزهرا سوابق وي مورد بررسي قرار گرفت و مشخص شد او در يکي از روستاهاي جنوبي کشور متولد شده، متاهل و صاحب يک دختر 10ساله و پسري 8ساله است و خود وي تا سال اول راهنمايي درس خوانده و در مدت تحصيل دو بار مردود شده است. عبدالزهرا که از 6 سال قبل ساکن تفت شده بود در ادامه به پزشکي قانوني انتقال يافت و متخصصان سلامت رواني او را تاييد کردند. اين متهم پس از محاکمه در دادگاه کيفري استان تهران به چهار بار قصاص و يک بار اعدام محکوم شد و اين حکم پس از تاييد در ديوان عالي کشور صبح ديروز اجرا و پرونده اين جاني سريالي بسته شد

Courtesy of the Respective site


سی و چهارمين اعدام در يک سال اخير انجام شد

 

VOA
Sunday, February 10, 2008

فردی به جرم قتل چهار کودک در استان يزد اعدام شد. اين مرد که هويت وی اعلام نشده است قرار بود در شهر يزد و در ملاء عام به دار آويخته شود، اما در پی بخشنامه رييس قوه قضاييه جمهوری اسلامی که اعدام در ملا عام را ممنوع کرده، اين اعدام در زندان انجام شد. اين سی و چهارمين اعدامی است که طی سال ميلادی جاری در جمهوری اسلامی ايران انجام ميگيرد. بر پايه آمار خبرگزاری فرانسه در سال گذشته ميلادی ۲۹۸ نفر در ايران در ملا عام به دار آويخته شدند.

Curtesy of respected site

Next