Holy Crime, crime of clergy, clergical crime, Ecclesiastical crime, spritual,purity, inocent, Iran, Iranian, Persia, Persian Culture, Art, History Land and People, Poetry, religion, Organizations and directories,Daneshjoo, Nothing but Iran

World watched, USA approved, Khomeini killed, Khatami smiled, Khameni ordered in cold blood


Holy Crime, crime of clergy, Ecclesiastical crime,

menu 1
menu 2
menu 3
menu 4
menu 5
menu 6
menu 7
menu 8
menu 9
menu 10
menu 11
 
Select click, browse
Categories above contains criminal scene, viewers discretion is advised. Submenu are opened for your convenience

If you encountered any broken link (s) or errors messages, please e-mail us with the link address or error message.

Views and Comments (multiple pages)

 

Hanging (Execution) Januray, February, March 2020

IRI is the winner of the most execution in less than a year monthsThis site (holycrime.com) does not in any form support the mentality of minorities, separatists, or ethnic cleansing meddling that may cause separation of any section of Iran. This site believe in one Nation and one Land, Iranians and Iran period.

هشدار درباره اعدام‌های کم سابقه در رجایی شهر

شنبه، 12 بهمن ماه 1398 = 01-02 - 2020

سازمان حقوق بشر ایران؛ ۱۲ بهمن ماه ۱۳۹۸: طی روزهای گذشته تعداد زیادی زندانی محکوم به مرگ، جهت اجرای حکم به سلول انفرادی منتقل شدند که برخی منابع تعداد ایشان را بیش از ۲۰ نفر عنوان کرده‌اند. سازمان حقوق بشر ایران خواستار توجه افکار عمومی و جامعه بین الملل به این اعدام جمعی قریب الوقوع است.
FlagHook
گزارشاتی که سازمان حقوق بشر ایران دریافت کرده، نشان می‌دهند که احتمال یک اعدام گروهی و کم سابقه تا ساعاتی دیگر در این زندان وجود دارد. به همین منظور این سازمان خواهان جلب توجه و واکنش نهادهای حقوق بشری و افکار عمومی به این موضوع است.

طی روزهای گذشته تعداد زیادی زندانی محکوم به اعدام در زندان رجایی شهر کرج به سلول انفرادی منتقل شدند تا حکم اعدام در مورد ایشان به اجرا درآید.

برخی منابع به این سازمان گفتند که تعداد افراد اعدامی که به سلول انفرادی منتقل شده‌اند بیش از ۲۰ نفر است. با این حال تا زمان تنظیم این خبر تنها اسامی هفت تن از این زندانیان توسط سازمان حقوق بشر ایران احراز شده است. این زندانیان که غالبا با اتهام قتل عمد به قصاص نفس محکوم شده‌اند قرار است، بامداد روز یک‌شنبه به پای چوبه دار بروند.

حکم اعدام زندانیان محکوم به قصاص نفس در ایران در حضور شاکیان پرونده اجرا می‌شود و این احتمال وجود دارد که برخی از این زندانیان در آخرین لحظات موفق شوند از شاکیان خود رضایت و یا مهلت بگیرند. این موضوع که مسئولیت اجرای اعدام یک انسان بر عهده خانواده داغدار مقتول گذاشته می‌شود، خود یکی از مشکلات قانون قصاص در ایران است.

گزارشات بسیاری منتشر شده که اکثر این خانواده‌ها پس از اجرای حکم دچار عذاب وجدان شده و از کار خود پشیمان می‌شوند. انتقال این زندانیان جهت اجرای حکم درحالی صورت می‌گیرد که روز یک‌شنبه ۶ بهمن ماه نیز پنج زندانی از جمله دو زن و دو تبعه افغانستان در این زندان اعدام شدند. هیچ یک از اعدام‌های روز یک‌شنبه گذشته از سوی رسانه‌های داخل ایران و یا منابع رسمی اعلان نشدند. .  

Courtesy of the Respected site-

ابراز نگرانی نسبت به «احتمال اعدام بیش از ۲۰ زندانی در رجایی‌شهر

شنبه، 12 بهمن ماه 1398 = 01-02 - 2020

«سازمان حقوق بشر ایران» روز شنبه ۱۲ بهمن خبر داد که در روزهای اخیر بیش از بیست زندانی محکوم به مرگ در زندان رجایی‌شهر برای اجرای حکم به سلول انفرادی منتقل شده‌اند.

این سازمان با اشاره به اینکه احتمال دارد این اعدام جمعی بامداد یکشنبه صورت گیرد، خواستار توجه افکار عمومی و جامعه بین‌الملل به این موضوع شده بود.

مقام‌های قضایی جمهوری اسلامی هنوز واکنشی به این گزارش نشان نداده‌اند و از سرنوشت زندانیانی که گفته می‌شود در روزهای اخیر در زندان رجایی‌شهر قرنطینه شده‌اند نیز خبری در دست نیست.

هشدار سازمان حقوق بشر ایران در خصوص اعدام‌های گروهی و کم سابقه تا ساعاتی دیگر در رجایی شهربرخی منابع تعداداین زندانیان را بیش از ۲۰ نفر عنوان کرده‌اند. سازمان حقوق بشر ایران خواستار توجه افکار عمومی و جامعه بین الملل به این اعدام جمعی قریب الوقوع است.

سازمان حقوق بشر ایران با اشاره به اینکه اکثر این زندانیان «با اتهام قتل عمد» به مرگ محکوم شده‌اند گفته است تاکون اسامی هفت تن از آنان را به دست آورده است.

این سازمان چند روز پیش نیز گزارش داد که پنج نفر، از جمله دو زن و دو تبعه افغانستان، روز یکشنبه ۶ بهمن در زندان رجایی‌شهر اعدام شدند.

به تازگی نیز گزارش‌ نهادهای حقوق بشری نشان از اجرای حکم اعدام پنج نفر در بندرعباس، شیراز و اصفهان دارد.

نهادهای حقوق بشری با اشاره به پنهان‌کاری مقام‌های جمهوری اسلامی درباره میزان دقیق اعدام‌شدگان برآورد می‌کنند که در نیمه نخست ۲۰۱۹ دست‌کم ۱۱۰ نفر در ایران اعدام شده‌اند.

تعداد اعدام‌های ثبت‌شده در ایران درسال ۲۰۱۸ نیز دست‌کم ۲۵۳ مورد گزارش شده بود که ایران را پس از چین در رده دوم بالاترین میزان اعدام در جهان قرار می‌داد.  

Courtesy of the Respected site-